Kdo jsme

Jsme výrobce originální kosmetiky a doplňků stravy z České republiky. Naším hlavním cílem je přinést na trh nové, inovativní a kvalitní produkty. Specializujeme se na vývoj kosmetických přípravků vhodných pro citlivou a atopickou pokožku. Abychom dokázali nabídnout nejlepší péči Vaší pokožce, spolupracujeme se zkušenými dermatology a používáme nejmodernější výrobní technologie.

Logo
Logo

Pokožka každého z nás je odlišná a zaslouží si speciální péči. Nejdůležitější pro její každodenní udržení v přirozené pohodě a rovnováze je výběr správného přípravku. Výběr může být někdy velmi složitý, především pokud je pokožka citlivá nebo trpí dermatologickými problémy, většina běžné kosmetiky je v tomto případě totiž nevhodná. To je jeden z hlavních důvodů, proč jsme se rozhodli vyrábět šetrnou a hypoalergenní kosmetiku, abychom dali lidem s různými typy pokožky možnost najít ten ideální přípravek každodenní péče.

Méně je někdy více, a proto jsme se rozhodli spoléhat na jednoduchost a vytvořili #CosmeticsWithSimplicity, o niž se s Vámi chceme podělit. Vybrali jsme ty nejkvalitnější přírodní suroviny a vytvořili z nich jedinečná složení, zabalená v originálních DELGA obalech.

Logo