Kapky pro vnitřní užití

Kyselina hyaluronová - kapky

s provitamínem B5 a vitamínem C

Přípravek Kyselina hyaluronová s dexpanthenolem a vitamínem C obsahuje 100% čistou formu aktivní kyseliny hyaluronové (20 mg/1ml), provitamín B5 (dexpanthenol - množství 3%) a vitamín C (jako antioxidant), které se významnou měrou podílejí na hydrataci a tvorbě kolagenních a elastinových vláken pokožky v organismu. Přípravek je vhodný pro každodenní péči. Díky různým molekulovým hmotnostem kyseliny hyaluronové je zajištěno maximální vstřebávání v organismu a tím i vysoký účinek působení kyseliny hyaluronové na pokožku.

KoupitKyselina hyaluronová má vysoký hydratační účinek na pokožku, povzbuzuje tvorbu kolagenu v pokožce a podporuje tak přirozenou pružnost pleti. Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka, která udržuje elasticitu pokožky a kloubů. V těle se běžně vyskytuje (právě např. v kožní tkáni a kloubech). Jak naše tělo stárne, tak jí v organismu ubývá a tím se naše pleť vysušuje, ztrácí elasticitu a pružnost a vznikají tak vrásky, ochablá kůže aj.

Další složka přípravku, Dexpanthenol, se v buňkách mění na kyselinu panthotenovou (vitamín B5), která přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamín C v přípravku přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a dásní a také přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže. Vitamín C tak přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a také ke snížení míry únavy a vyčerpání.Další důležité informace...

Použití:

Rozmíchejte 2 ml (30 kapek) ve sklenici čisté vody či jiného neperlivého vlažného nápoje, nejlépe ráno při snídaní nebo během hlavního jídla. Na míchání nápoje nepoužívejte přiloženou pipetu. Nemíchejte přípravek do horkého či alkoholického nápoje.

Objem:

100 ml

Složení:

100% čistá kyselina hyaluronová, dexpanthenol, vitamín C (kyselina askorbová, askorban sodný), konzervant (benzoan sodný, sorban draselný), rozpouštědlo (čištěná voda), kyselina citrónová.