Kyselina Hyaluronová - gel

s vitamínem C

Gel obsahuje kombinaci nízkomolekulární a vysokomolekulární kyseliny hyaluronové s přídavkem vitamínu C. Vyvážené složení přípravku Vaší pokožku intenzivně hydratuje, vyživuje a chrání ji před vnějšími vlivy. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová proniká hlouběji do vrstev pokožky, kde vyplňuje hluboké vrásky. Naopak vysokomolekulární kyselina hyaluronová působí ve svrchních vrstvách pokožky, kde eliminuje vrásky povrchové.

KoupitKyselina hyaluronová má vysoký hydratační účinek na pokožku, povzbuzuje tvorbu kolagenu v pokožce a podporuje tak přirozenou pružnost pleti. Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka, která udržuje elasticitu pokožky a kloubů. V těle se běžně vyskytuje (právě např. v kožní tkáni a kloubech). Jak naše tělo stárne, tak jí v organismu ubývá a tím se naše pleť vysušuje, ztrácí elasticitu a pružnost a vznikají tak vrásky, ochablá kůže aj.

Vitamín C má své důležité uplatnění v kosmetice a dermatologii. Je to antioxidant, který je vhodný pro všechny typy pleti. Napomáhá pleti unavené či zašedlé. Vitamin C zároveň chrání pleť před UV zářením a volnými radikály.Další důležité informace...

Použití:

Přípravek se aplikuje na obličej, dekolt a další místa, kde se objevují známky stárnutí pokožky. Dostatečné množství gelu naneste na čistou pokožku a jemným vmasírováním vtírejte dokud se úplně nevstřebá. Ideálního účinku docílíte při každodenní péči - nejlépe ráno a večer.

Objem:

100 ml

Složení:

AQUA, PANTHENOL, GLYCERIN, SODIUM HYALURONATE, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, BUTYLENEN GLYCOL, CARBOMER, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYKOL, HYDROXYETHYLCELULOSA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TRIETHANOLAMINE, TETRASODIUM EDTA