Baby krém s Omega 3 6 9

zklidňující krém na opruzeniny i celé tělo s olejem Inca Inchi 1% a panthenolem

Baby krém s Omega 3 6 9 esenciálními mastnými kyselinami je určen k regeneraci a ochraně pokožky kojenců a batolat. Díky svému unikátnímu složení je možné krém použít na opruzenou pokožku, ale i jako ochranný a regenerační prostředek na celé tělo. Baby krém s Omega 3 6 9 chrání pokožku kojenců a batolat před podrážděním. Pokožku regeneruje, vyživuje a udržuje ji měkkou a pružnou.

KoupitOmega 3 6 9 esenciální mastné kyseliny hrají klíčovou roli při normální funkci a vzhledu pokožky. Omega 3 6 9 jsou považovány za nezbytné živiny pro pokožku. Omega 3 6 9 při přímé aplikaci na pokožku snižují její namáhaní. Pokožku silně vyživují, posilují a mohou tak zmírňovat projevy různých ekzémů.

Olej Inca Inchi pochází z ořechů Plukenetia Valubilis, liány z vysokých amazonských pralesů v Peru. Jedná se o nealergenní olej, silný antioxidant, který hydratuje a vyživuje pokožku. Má schopnost silně regenerovat poškozenou pokožku.

Panthenol se v buňkách mění na kyselinu panthotenovou (vitamín B5), která má pozitivní vliv na kůži. Napomáhá při hojení drobných jizev a ran. Při nedostatku tohoto vitamínu může vzniknout řada negativních kožních projevů (snížení pružnosti pokožky). Působí protizánětlivě, regeneračně a optimalizuje fyziologické funkce pokožky.

Oxid zinečnatý lehce vysušuje a zklidňuje opruzenou pokožku. V kombinaci s Omega 3 6 9 tak zmírňují projevy opruzenin pokožky.Další důležité informace...

Použití:

Baby krém je možné aplikovat na citlivou dětskou pokožku i na opruzeniny. Nejúčinnější je jeho použití po umytí a usušení.
Naneste přiměřené množství krému na pokožku dítěte, rovnoměrně rozetřete a nechte vstřebat. Aplikujte dle potřeby i několikrát denně.

Objem:

100 ml

Složení:

PETROLATUM, LANOLIN, ZINC OXIDE, OLEA EUROPAEAE (OLIVE) OIL, ZEA MAYS OIL, AQUA, PLUKENETIA VOLUBILIS SEED OIL, ROSA MOSCHATA SEED OIL, PANTHENYL ETHYL ETHER, PANTHENOL, HELIANTHUS ANNUS SEED OIL, TOCOFEROL ACETATE